Çatlak Dünya » Anasayfa » Android

Google Play arayüzü sadeleşmeye devam ediyor!

7 Mart 2016 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 114 Kez Ziyaret Edildi.

Google Play arayüzü sadeleşmeye devam ediyor!

Google Play Store’daki bu küçük ama önemli değişikliği fark ettiniz mi?

Uygulama yorumları, Google Play Store’da yeni uygulamalara göz atarken en çok baktığımız yerlerden bir tanesi. Yorumlar sayesinde satın aldığımız en son oyuna harcadığımız paraya değip değmeyeceğini başkalarıyla paylaşabiliyoruz.

Son bir yılda Google Play deneyimini optimize etmek için birçok şey yapan Google, şimdi de yorumlama sürecini kolaylaştıracak bir değişiklik deniyor. Yeni arayüzde yorum yazmak istediğinizde karşınıza bir açılır pencere geliyordu. Şimdi ise bazı uygulamalara puan vermek ve yorum yazmak isteyen kullanıcılar, bütünleşik bir çerçeveyle karşılaşıyorlar.

Henüz herkese görünmeyen değişiklik, daha akıcı biçimde yorum yapmanıza olanak tanıyor. Çoğu yeni işlevde olduğu gibi Google, bu işlevi de muhtemelen yavaşça tüm kullanıcılara açacak.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  
avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac