Çatlak Dünya » Anasayfa » Webmaster

Google İndexini Arttırmanın Püf Noktaları

7 Ağustos 2013 | Yazar: Yusuf Bağdat | Yorum yok | 1.035 Kez Ziyaret Edildi.

image

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımda sitenizin/blogunuzun Google’daki indexini arttırmanın püf noktalarından bahsedeceğim. Bunları yaparak en üst sıraya çıkıp, daha fazla backlink alır mıyım diye sorarsanız hayır. Ama yapmaya devam ederseniz Google bunu görmezden gelmeyecektir…

Öncelkle yazılarınızda özgün olun. Kendi cümlelerinizle bloglar yazın. Başka bir yerde gördüğünüz bir yazıyı paylaşacaksanız onu kopyalayıp yapıştırmak yerine kendi cümlelerinizle değiştirmeye çalışın. Google farklı içeriklere önem verir.

Pagerank değeri yüksek sitelerde reklamınızı yayınlatın. Bu size backlink kazandıracaktır. Bu, indexlenmede büyük bir rol oynar!

Sitenizi güncel tutun. Günde en az 1 blog yazısı ekleyin. Google böyle siteleri çok sever..

Başka sitelere yorumlar yapın. Okuyucuların ilgisini çekmeye çalışın. Bu sizin okuyucu kitlenizi oluşturmanıza katkı sağlayacaktır.

Bahsettiğim püf noktalar bunlardı. Dediğim gibi özgün olun. Sitenizin her yerine reklam koymayın. Bu sitenize giren kişinin hemen çıkmasına yol açar.

Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim…

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  
avatar

Yusuf Bağdat

http://zaplatt.blogspot.com 17 yaşında, aklına gelen her şeyi bloglayan yazar. Aşırı ciddiyetten hoşlanmayan ve her zaman gülen birisi... Web Sitesi: http://zaplatt.blogspot.com

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac