Çatlak Dünya » Anasayfa » Teknoloji Haberleri, Videolar

Google Glass ile oyun oynayın

19 Nisan 2013 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 2.586 Kez Ziyaret Edildi.

Google Glass ile oyun oynayın

Glass her alanda test ediliyor, yarışlara katılıp, bilgisayarlarda oyun oynanıyor..

Google’ın fırtınalar koparması beklenen, daha doğrusu ümit edilen yenioyuncağı Google Glass yakın zamanda hayatımıza girebilir. Fiyatı ile belki önümüzdeki dönemde herkesin elinde göremeyeceğiz belki, ancakbilimkurgu metinlerinden fırlamış gibi görünen gözlük ilerleyen dönemlerde aynı akıllı telefonlarda olduğu gibi bir standart halini alabilir.

Google Glass ile yarış aracı süren bir kullanıcıya tanık olduktan sonra, şimdi de sırada cihaz ile ilk kez oyun oynayan bir kişinin deneyimlerinin Glass’ın gözünden izliyoruz. The Lord of the Rings Online adlı MMO’yu şahsi monitöründen oynayan Dan McLaughlin, Google’ın olası mucizesini takarak her şeyi kaydediyor ve diğer izleyicilerehem kendihem de Glass’ın gözünden oyun oynama deneyimi yaşatıyor.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  
avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac