Çatlak Dünya » Anasayfa » Bilgisayar Haberleri

Google Chrome’u Uçurun

12 Haziran 2012 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 741 Kez Ziyaret Edildi.

Yalnızca tek bir eklenti ile, Chrome’a bir çok yeni özellik kazandırın!

Google Chrome git gide daha yetenekli hale geliyor. Ama Pig Toolboxisimli tek bir eklentinin Chrome’a kazandırdığı özellikler, gerçekten sıradışı.

Adından da anlaşılacağı üzere Pig Toolbox (alet kutusu), pek çok aracın bir arada bulunduğu bir eklenti. Bu sayede her işlem için farklı bir araç indirerek araç çubuğunuzu doldurmak zorunda kalmıyorsunuz. Fare jestleri, YouTube ile ilgili araçlar, otomatik Gmail kontrolcüsü, içeriksel kısayollar, ekran görüntüsü almak, bloklistler oluşturmak ve çok daha fazlasını Pig Toolbox tek bünyede toplayarak hem sizi ayrı araçları bulma derdine sokmuyor, hem de araç çubuğunuzun daha düzenli olmasını sağlıyor.

Aracın bazı fonksiyonları sadece Windows’a özel fakat yine de işinizi görebilecek pek çok özelliği diğer platformlarda da bulunduruyor.

Pig Toolbox için daha detaylı bilgi almak ve eklentiyi indirmek için :

Download : https://chrome.google.com/webstore/detail/oiplkfaidhjklglajdpfehoagkmlcakh

Eklenti Görünümü:

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  
avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac