Çatlak Dünya » Anasayfa » Sponsorlar

Giysi Giydirme Oyunları

6 Haziran 2012 | Yazar: Sponsor | Yorum yok | 1.259 Kez Ziyaret Edildi.

Giysi giydirme oyunları denince akla sadece kız oyunları gelmesin çünkü bu oyun kategorisinde aynı zamanda erkeklerin de oynayacağı yeni giydirme oyunları bulunmaktadır. Bir çok oyuncak kahraman olsun yada çizgi film kahramanı olsun her türlü ünlünün giysi giydirme oyunu bulunmaktadır. Kimilerinde önce makyaj yapıyorsunuz ve daha sonra giydirme işlemlerine başlıyorsunuz.Güzel kızlar giysi giydirme oyunları oynayarak modayı daha iyi takip edebiliyorlar. Kız giydirme oyunları içinde bikini giydirme, mezuniyet kıyafetleri, barbie alışveriş ve beyaz moda gibi oyunlar bulunmaktadır.
Barbi Giydir

Bu oyunda sarışın oyuncak bebek Barbie’yi giydireceksiniz. MOUSE ile en güzel Barbi giysilerini seçip güzel kıza giydirerek eğlenceli dakikalar geçiriyorsunuz. Oyunu bitirdiğinizde en son Barbi’nin verdiği poz ile fotoğrafı çekip printerdan çıktı olarak alabilir ve odanıza asabilirsiniz. Küçük kızların en sevdiği kahraman olan Barbi kız artık sizin zevkinize kalıyor.
Bir çok ünlünün ve çizgi film kahramanlarının da giysilerini siz seçebiliyorsunuz. Giydirdiğiniz kahramanları facebook gibi sosyal ağlarınızda paylaşarak bütün arkadaşlarınıza ne kadar zevkli biri olduğunuzu gösterebilirsiniz. Her modayı takip eden bu oyunlarda yeni modanın getirdiği renkler ve kıyafet tarzları da bulunmaktadır. Yeni modanın getirdiği giysi giydirme oyunları ile sizleri eğlendirmeye devam edeceğiz.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  
avatar

Sponsor

http://catlak-dunya.com/ Bu sitede tanıtım yazısı benden sorulur ben olmasam tanıtım yazısı da olmaz diyen birisiyim sadece :)

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac