Çatlak Dünya » Anasayfa » Teknoloji Haberleri

Gear S2’ye iPhone desteği geliyor!

18 Ocak 2016 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 177 Kez Ziyaret Edildi.

2016010611220479072

Samsung’un çok ses getiren Gear S2’sinin iPhone desteğine kavuşacağı, resmi olarak duyuruldu!

Samsung’un akıllı saatleri çekici hale getirmek için önemli adımlar atan Gear S2‘si, diğer Android’li telefonları desteklemesiyle de öne çıkıyordu. Şimdiyse Samsung’un burada durmayacağı, Gear S2’ye bu sene içerisinde iPhone desteği de ekleyeceği anlaşıldı.

Firmanın başkan yardımcılarından Alanna Cotton, CES’te sahneye çıkarak Gear S2’nin iPhone’u da destekleyeceğini duyurdu. Cotton tarih vermese de saatin iOS’ta bazı işlevleri sunmayacağı neredeyse kesin. Ancak dairesel tasarımı ve dönen çerçevesiyle Gear S2, şimdiye kadar üretilmiş en iyi akıllı saatlerden bir tanesi ve bu yüzden bazı iPhone kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başarabilir.

Apple Watch’tan etkilenmeyen iPhone kullanıcılarından biriyseniz, Gear S2’nin iPhone desteği için biraz beklemeniz gerekecek ancak beklediğinize değebilir. Bu arada Samsung, Gear S2 Classic’in “rose gold” ve “planitum” modellerini CES’te duyurdu.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  


avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac