Çatlak Dünya » Anasayfa » Genel

Garantili Sony Özel Servis Merkezi

5 Haziran 2014 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 519 Kez Ziyaret Edildi.

sony-servis

Teknolojiyi ayağınıza kadar getiren ve kusursuz ürün kalitesi ile fark yaratan markalardan bir tanesi olarak karşımıza çıkan Sony, garantili servis hizmetleri ile de göz doldurmaya devam ediyor. Bana göre oldukça önemli bir detay çünkü teknoloji dünyasının bizlere sunduğu çok sayıda ürün kısa süre sonra büyük bir sorun ile can sıkabiliyor ancak Sony markası bu tip durumlarda hızlı bir şekilde yanınızda yer alıyor ve ürünlerinizin sorunlarını çözüyor.

Bunun için yetkili servis firmalarından kurtulmak gerektiğini düşünüyorum çünkü sürekli olarak yoğun olan firmalar randevu sistemi konusunda bana göre fazlasıyla başarısız. Sony Özel Servisi, bu noktada siz değerli okurlarıma tavsiye edebileceğim firmalardan bir tanesidir ve özel servis firmaları arasında kendini en iyi şekilde göstermeyi başarmış ender firmalar arasında yer almaktadır.

Özel Sony Servisi iletişim numarası olan 444 55 45, merak ettiklerinizi cevaplamak ve servis taleplerinize de yanıt vermek adına sizlerin karşısına çıkıyor ve haftanın her günü çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Sony marka ürünleriniz ile ilgili var olan ya da meydana gelecek olan tüm sorunlar için sizler de bu numaradan firmaya ulaşabilir ve gerekli yardımı alabilirsiniz. Pazar günleri de hizmet veren firma, diğer firmalar gibi ulaşılmaz değil, bu yüzden ne zaman isterseniz numaraları tuşlayarak iletişime geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  


avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac