Çatlak Dünya » Anasayfa » Mobil Dünya

Galaxy S7’nin kamerası ve ön paneli sızdı!

21 Şubat 2016 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 122 Kez Ziyaret Edildi.

Galaxy S7'nin kamerası ve ön paneli sızdı!

Yeni bir sızıntı, Galaxy S7’nin kamera modülünü ve ön yüzünü böyle gösterdi!

Galaxy S7 hakkında konuşulanların arasında her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Samsung’un yeni amiral gemisinin Snapdragon 820 işlemciyle geleceğini, basınca duyarlı bir ekran sunabileceğini daha önce duymuştuk. Şimdiyse karşımızda Gsmarena yoluyla yeni sızan bir çift fotoğraf var.

İlk fotoğrafta SM-G930F (Galaxy S7’nin model adı) damgalı kamera modülleri görünüyor. model adını takip eden “R05“, modülün beşinci sürümüne işaret ediyor olabilir.

Galaxy S7'nin kamerası ve ön paneli sızdı!

İkinci fotoğraftaysa Galaxy S7’yi olduğu gibi görüyoruz. Samsung’un logosunun bulunduğu yerde bir etiket olsa da alt taraftaki kapasitif düğmeler, cihazın gerçekten de Samsung’a ait olabileceğini söylüyor.

Galaxy S7’nin önümüzdeki ayın sonunda, Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılması bekleniyor. Cihazın gerçekten neye benzediğini Barselona’daki etkinlikte görebileceğiz.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  
avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac