Çatlak Dünya » Anasayfa » Mobil Dünya

Galaxy S7’nin 5,7 inç’lik modeli sızdı!

9 Ocak 2016 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 182 Kez Ziyaret Edildi.

2016010410240037872

Galaxy S7’nin Snapdragon 820’li modelinin özellikleri, internete sızan bu görüntü ile ortaya çıktı!

Galaxy S7‘nin tanıtım günü giderek yaklaşıyor ve bu, sızıntıların artarak gelmesi anlamını taşıyor. Hafta sonu internette paylaşılan teknik özellikler, Samsung’un bir sonraki amiral gemisinin Snapdragon 820’li, 5,7 inç’lik sürümünün özelliklerini ortaya çıkardı.

Bazı sızıntılar, Galaxy S7’nin iki ve hatta üç farklı boyutta geleceğini söylüyordu. Şu an karşımızda duran model ise 5,7 inç ekrana sahip. Sızan görüntü, Galaxy S7’nin kamerasının 12,2 megapiksel olduğunu gösteriyor. Bu yeni sensörün Samsung’un şu anki 16MP’lik kameralarındakine göre daha büyük olduğu söyleniyor. Ön kamera ise 5 megapiksel olarak listelenmiş. Bu kameranın cihaz piyasaya sürülmeden önce 8MP’e yükseltilmesini umuyoruz.

Ekranda görünen diğer özellikler arasında 4GB RAM, Quad HD çözünürlük, parmak izi tarayıcısı ve Snapdragon 820 işlemci var.

Galaxy S7 hakkındaki farklı dedikoduların sayısı giderek arttığından daha net bilgiler için biraz daha sabretmemiz veya Samsung’un Unpacked etkinliğini beklememiz gerekecek gibi görünüyor.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  


avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac