Çatlak Dünya » Anasayfa » Mobil Dünya

Galaxy S7 edge için acil güncelleme geldi!

16 Mart 2016 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 123 Kez Ziyaret Edildi.

Galaxy S7 edge için acil güncelleme geldi!

Samsung, yavaş yavaş kullanıcılarla buluşmaya başlayan S7 edge için acil bir güncelleme yayınladı!

Geçtiğimiz ay büyük bir merakla beklenen en yeni amiral gemisi modelleri Galaxy S7 ve S7 edge‘i görücüye çıkaran Samsung, söz konusu modellerin ön siparişini de çok bekletmeden açmıştı. Mart‘ın ortalarına doğru satışa çıkması beklenen cihazlara, şimdiden bazı kullanıcıların çoktan kavuştuğu haberleri de gelmeye başladı.

Konuyla ilgili Phandroid’de yer alan habere göre, Galaxy S7 edge‘i ellerine bu kadar kısa sürede alan bu şanslı kullanıcılar yakın bir zamanda ‘acil bir yazılım güncellemesi’ de alacaklar. Yalnızca ‘edge screen‘ etiketine sahip olduğunu bildiğimiz söz konusu güncellemenin ise yalnızca 3.32 MB boyutunda küçük bir yama olacağı belirtiliyor.

Güncellemenin tam olarak edge ekran işlevselliklerinde yaptığı düzeltme ya da geliştirmelere dair bir bilgiye sahip olmasak da, bunun ‘acil‘ olarak nitelendirilmesi kullanıcıların indirmesi gereken bir yama olduğuna işaret ediyor.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  
avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac