Çatlak Dünya » Anasayfa » Mobil Dünya

Galaxy S5 ve S4’ün Android 4.4.3 Güncelleme Müjdesi!

16 Haziran 2014 | Yazar: Mümin Köykıran | 1 yorum | 659 Kez Ziyaret Edildi.

s5-s4-guncelleme

Samsung’tan sızdırılan bir belge, Galaxy S5 ve S4’ün Android 4.4.3 güncellemesi müjdesini veriyor!

Sızan belgeler, Samsung Galaxy S5’in bu ay içinde Android 4.4.3 güncellemesini alacağını, Galaxy S4’ün ise aynı güncellemeye önümüzdeki sahip olacağını gösterdi.

Android’in sonu güncellemesi 4.4.3, büyük bir yenilikle gelmiyor. Çoğunlukla hata onarımları içeren güncel sürüm, numara çeviriciyi yenilese de Samsung, çeviricisini TouchWiz ile şahsileştirdiğinden bu yenilik Galaxy S5 ve S4’ü pek ilgilendirmiyor.

Google Nexus ve Motorola cihazlarına bu ayın başında dağıtılmaya başlanan Android 4.4.3, sızan belgeye göre Samsung’un amiral gemisi telefonu Galaxy S5’e bu ay sunulacak. Android Geeks’in ortaya çıkardığı belgede Galaxy S5’in SM-G900F ve SM-G900H modelleri için güncellemenin “tamamlandığı” bilgisi yer alıyor. Galaxy S4’ün GT-I9506 modeli için ise “final test” ibaresi kullanılmış.

Sızıntının sahibi Android Geeks, tarihlerin doğru gibi göründüğünü, yalnız belgenin ismini açıklamayan bir kaynaktan geldiğini ve ona dikkatle yaklaşmanın yerinde olacağını söylüyor. Ancak sızan belgenin, daha önce Samsung’tan sızan belgelere benzerlik taşıması, güncellemeye günler kaldığını gösteriyor olabilir.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  
avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac