Çatlak Dünya » Anasayfa » Android

Galaxy Note için Jelly Bean Çıktı

19 Şubat 2013 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 1.065 Kez Ziyaret Edildi.

Galaxy Note için Jelly Bean Çıktı

Android severlere, Galaxy Note’tan yeni bir müjde var. Tabletiniz artık güncel Jelly Bean’le tanışabilir.

Android işletim sistemi tabanlı akıllı telefonlar için uzun süredir hizmet veren Jelly Bean güncellemesi, 4.1.2 versiyonu ile şimdi de Samsung’un Galaxy Note kullanıcıları için hazır durumda. Galaxy Note hayranlarının bir süredir merakla bekledikleri ve daha yüksek performans vaat eden güncelleme şimdilik olumlu yorumlar almış durumda.

Bataryanın biraz daha az dayanması gibi olumsuz bir yan etkisi de olduğu söylenen Jelly Bean 4.1.2, birden fazla işlemi birlikte çalıştırmayı sağlayan Multi View gibi harika bir yeniliği de beraberinde getiriyor. İlk olarak Uzak Doğu ülkelerinin kullanımına sunulan yeni versiyonun Türkçe sürümü için bir süre daha beklemek gerekebileceğinden, yeni Jelly Bean’i manuel olarak, İngilizce dil seçeneği ile yüklemek de mümkün.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  


avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac