Çatlak Dünya » Anasayfa » Mobil Dünya

Galaxy Note 5’in çıkış tarihi belli oldu gibi

8 Haziran 2015 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 253 Kez Ziyaret Edildi.

2015060412013216472

Samsung’un beklenen ürününün çıkışını ertelemesi, Galaxy Note 5’in büyük sırrını ortaya çıkardı!

Samsung’un ödeme sistemi Samsung Pay‘in çıkışının ertelenmesiyle birlikte çok değerli bir bilgi ortaya çıktı: Galaxy Note 5‘in üç ay erken gelmesi mümkün.

Bloomberg‘in haberine göre Samsung Pay’in kullanıma sunulması, Temmuz ayından Eylül’e ertelendi. Bu sırada Samsung yöneticisi Rhee In Jong‘un Samsung Pay’in bir sonraki üst seviye cihazla birlikte geleceğini söylemesi, Galaxy Note 5 ve Samsung Pay’in IFA 2015‘te gelebileceğinin işareti oldu.

Samsung Pay’in ertelenmesi üzücü bir gelişme olsa da bu gelişmeler, Samsung Pay’le birlikte heyecan verici tanıtımların yapılacağını gösteriyor. Bu arada Android’in mobil ödeme işlevi Android Pay, Google’a göre “yakında” gelecek. Bu durumda Samsung Pay’e ihtiyaç kalmayabilir.

Samsung Pay ve Android Pay, Apple’ın NFC yongasıyla gelen iPhone 6 ve iPhone 6 Plus‘undaki Apple Pay işlevine güçlü bir rakip olmayı amaçlıyor.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  


avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac