Çatlak Dünya » Anasayfa » Sponsorlar

Galaksi Hosting

30 Kasım 2012 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 1.244 Kez Ziyaret Edildi.

Merhaba, Galaksi hosting adlı firmanın iş kalitesinden söz edeceğim bugün. Sektöre yeni katılan bu firma gidişatını başarılı bir şekilde sürdürüp hosting konusunda kendine yer edinmeyi planlıyor. Bu konuda emin adımlar atan firma yetkilileri gerek kampanya gerekse de iş kalitesi ile azimlerini ve bu konudaki tecrübelerini ortaya koyuyor.

Ucuz Reseller  kampanyalarıyla sizlere tavsiye edebileceğim bir firma olan Galaksi hosting birçok konuda bizlere yardımcı oluyor. Her yönden tavsiye edebileceğim bir firma diyebilirim sizlere. Hiçbir sıkıntı yaşamayacağını garanti edeceğim bu firma ile çalışmanızı gönülden arzu ediyorum. Özellikle Linuxs Hosting  konusunda gerçekten iyi olduklarını söyleyebilirim.

Genel olarak ne hizmetler sağlar Galaksi hosting?
Web hosting,

Reseller Hosting
Vps sunucu,
E-ticaret hosting,
Web tasarımı,
Alan adı hizmetleri..

Gördüğünüz gibi web alanında tam donanımlı bir hizmet sunan firma “ben geliyorum” diyor adeta. Fazla söze ne hacet diyorum. Tekrar söylüyorum hiç bir zaman pişman olmayacağınız bir firmadır Galaksi hosting. Gönül rahatlığıyla hizmet alabilirsiniz. Benden demesi.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  


avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac