Çatlak Dünya » Anasayfa » Oyun Dünyası

FIFA 2012 – DEMO indir

14 Eylül 2011 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 1.259 Kez Ziyaret Edildi.

FIFA 2012 - DEMO indir

FIFA 2012 – DEMO indir

Açıklama:

Demo Bilgileri

Yer alacak takımlar:

Borussia Dortmund
AC Milan
Olympique Marseille
Manchester City
Arsenal London
FC Barcelona

Demoda toplam 2 x 3 dakika maç yapılabilecek.

Futbol oyunu dendiğinde akla gelen ilk isimlerde biri olan FIFA serisinin son sürümü FIFA 12 (FIFA 2012 Futbol Oyunu) Demo olarak yayınlandı.

Önceki yıllara göre son dönemlerde daha çok beğenilen FIFA serisinin bu sürümünde de birçok yenilik geliyor. Bu yeniliklerden ilki Player Impact Engine isimli oyuncular arası gelişmiş iletişim özelliği. Bu özellik ile birlikte oyuncuların birbirlerine olan fiziksel müdahaleleri gelişmiş ve en önemlisi de doğru tepkiler ortaya koyacak. Maçın ritminin artmasıyla birlikte etkileri daha farklı yansıtacak olan bu özellik sayesinde oyuncuların birbirlerine müdahaleleri daha gerçekçi bir hal almış oluyor.

EA tarafından FIFA 12 için hazırlanan özelliklerden bir diğeri de doğru sakatlık mantığını gerçekleştirmeye çalışan True Injuries motoru. Temelde Player Impact Engine motoru üzerinde çalışan bu özellik ile oyuncuların birbirlerine müdahaleleri sonrasında yaşanabilecek sakatların en doğru ölçümü gerçekleştiriliyor. Bu sayede daha gerçekçi bir oyun deneyimi yaşanabilirken, kariyer gibi birçok oyuncu tarafından beğenilen oyun türlerinde öne çıkan gerçekçi sakatlık senaryoları ile oyuncuların keyfi kaçmamış oluyor.

FIFA 12 ile karşımıza çıkacak olan yeni özelliklerden biri de Pro Player Intelligence isimli oyuncu kimliklerinin yansıması özelliği. Her oyuncunun oyun karakteri farklıdır ve bu özellik bazı oyuncularda son derece öne çıkar. Örneğin takımda, savunmanın arkasına iyi sarkabilen bir forvet oyuncusu varsa o takımın başarılı eğilimlerinden biri de isabetli ara paslarına yoğunlaşmaktır. Pro Player Intelligence motoru bu özelliği oyuna yansıtarak takımların ve oyuncuların kendilerine özgü oyun anlayışlarını yansıtmaya çalışıyor.

Şu ana kadar FIFA oyunlarını oynayan oyuncuların çok büyük bir kısmı sadece bir tuşa basarak tüm savunma planlarını bunun üzerine yapıyorlardı. Ancak oyun severleri bu savunma basitliğinden uzaklaştırmak isteyen EA, Tactical Defending isimli savunma taktiği motoru ile daha çeşitli müdahale olasılıklarını ortaya çıkarıyor. Doğru zamanda, doğru yerde ve doğru hamleyi yapabilmek üzerine kurulu olan bu özellik ile hücum için harcanan taktik ve bilek hareketlerini savunma için de harcamak gerekecek. Bu yeniliğin FIFA 12 ile birlikte gelen yenilikler arasındaki en dikkat çekicisi olduğunu söyleyebiliriz.

Ekran Görüntüleri:

https://i.imgur.com/9Ou3w.jpg

https://i.imgur.com/wdJKq.jpg

https://i.imgur.com/P28mW.jpg

FIFA 2012 - DEMO indir


Download indir Wupload.CoM

http://www.wupload.com/file/169328895/fifa12_demo_install_krall.part2.rar
http://www.wupload.com/file/169310671/fifa12_demo_install_krall.part1.rar

Download Alternatif Upfile.İn

http://upfile.in/hbg69119uv2x/fifa12_demo_install_krall.part1.rar
http://upfile.in/ov6m3ue1tuve/fifa12_demo_install_krall.part2.rar

Download Altarnarif Uploaded.To

http://ul.to/i9k65j7w/fifa12_demo_install_krall.part2.rar
http://ul.to/lurw9rp9/fifa12_demo_install_krall.part1.rar

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  
  Gelen Aramalar 
avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac