Çatlak Dünya » Anasayfa » Sosyal Medya

Facebook Sizi Bekliyor!

30 Haziran 2013 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 1.268 Kez Ziyaret Edildi.

Siz de Facebook’un Android uygulamasından bıktıysanız, daha bir uygulamanın gelmesi artık elinizde!Facebook Sizi Bekliyor!

Android uygulamasını daha iyi bir hale getirmek isteyen Facebook, onun açık beta sürümlerini herkese açarak geliştirme sürecine katılımı artıracak. 

Android’li bir cihaza ve Facebook uygulamasına sahip herkes, beta tester olabilecek. Facebook, çok sayıda farklı Android’li cihazın bulunduğunu, bunun ise uygulamanın kalitesini test etmeyi zorlaştırdığını savunuyor. Sosyal deve göre hataları ve sorunları bulmak için kullanıcılardan yardım almak, işleri önemli ölçüde kolaylaştıracak. 

Facebook uygulamasının beta tester’ı olmak için şu adımları takip etmeniz gerekiyor. Önce Facebook for Android Testers adlı Google grubuna üye olmalısınız. Ardından Google Play mağazasında Facebook uygulama sayfasındaki “Become a Tester” seçeneğini kullanmanız ve uygulamanın beta sürümünü indirmeniz gerekli. Geri bildirimi Facebook içindeki Facebook for Android Beta Testers grubu içerisinden yapabiliyorsunuz. 

Beta programı şimdilik sadece Facebook uygulamasını kapsayacak, ancak yakın gelecekte Facebook Home ve Chat Heads’i de içine alabilir.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  


avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac