Çatlak Dünya » Anasayfa » Sosyal Medya

Facebook’un haber uygulaması geliyor!

19 Kasım 2015 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 248 Kez Ziyaret Edildi.

20151105120036972

Facebook’un uzun zamandır konuşulan yeni uygulaması, sadece birkaç gün sonra ortaya çıkıyor!

Facebook’un en yeni projesi Notify, yakında ayrı bir uygulama olarak önümüzdeki hafta kullanıma sunulabilir.

The Financial Times‘ın raporuna göre Notify, içeriği sağlayacağı ortaklarının bir listesini bile oluşturdu. Facebook’un yeni haber uygulamasına içerik sunacak ortaklar arasında Vogue, The Washington Post, CNN ve Mashable‘ın olduğu söyleniyor. Uygulama yayınlandığında kullanıcılara haber kaynaklarını seçme ve son dakika haberleri için uyarı alma olanağı sunacak. Aynı Facebook’taki arkadaşınızın durum gönderileri için aldığınız uyarılar gibi, haberler için de uyarı alabileceksiniz.

Notify, Facebook’tan ayrı bir uygulama olarak sunulacağından, haberlerini Facebook’ta paylaşan sitelerin durumdan nasıl etkileneceği bilinmiyor. Notify’ye katılmak isteyen haber kuruluşlarının hangi şartları yerine getirmesi gerektiği de şimdilik bilinmiyor.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  


avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac