Çatlak Dünya » Anasayfa » Sosyal Medya

Facebook’tan size özel!

13 Aralık 2012 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 930 Kez Ziyaret Edildi.

Facebook'tan size özel!

2012 yılının sonuna yaklaşırken; Facebook’tan, size özel bir hediye geldi…

Facebook’ta zaman tünelinizi aşağıya kaydırarak kendi yaptıklarınızın bir geçmişini rahatlıkla görebiliyorsunuz. Sosyal devin henüz hizmete sunduğu bir işlev sayesinde ise 2012’deki sizin için “en önemli 20 anı” görmemiz mümkün hale geliyor.

facebook.com/yearinreview/ adresinde 2012 yılındaki önemli gelişmeler, önemli etkinlikleriniz, vurguladığınız gönderiler ve popüler makaleler harmanlanarak bir özet ekrana getiriliyor. İçeriklerin ne kadar popüler olduğu, yani “2012 yılına genel bakış” sayfasında görünecek olanlar, Facebook tarafından otomatik olarak belirleniyor.

Bunun dışında Google’ın Zeitgeist listesi ile yaptığının benzerini Facebook da “Facebook 2012 Year in Review” ile yapıyor ve en ünlü “internet geyiklerini”, Facebook ile beraber en çok kullanılan teknolojiyi, en çok paylaşılan şarkıları ve fazlasını paylaşıyor. Facebook 2012 Year in Review’a bu adresten erişebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  
  Gelen Aramalar 
avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac