Çatlak Dünya » Anasayfa » Sosyal Medya

Facebook Zaman Tünelini Kaldırma

25 Şubat 2012 | Yazar: Mümin Köykıran | 14 yorum | 9.448 Kez Ziyaret Edildi.

Facebook Zaman Tünelini Kaldırma

 

Merhaba Arkadaşlar Facebook’un Son Yeniliklerinden Olan Zaman Tünelini Kapatmayı Göstereceğim. Diğer birçok sitede timelineyi kapatma hakkında konular görmüşsünüzdür ancak tamamını bizzat denediğim halde hiçbiri işe yaramıyor.
Timeline kısa bir süre önce hayatımıza girdi ve birçok kullanıcı memnun kalmadı ve eski görünüme nasıl geçeceğinin arayışını yapmaya başladı. Bende bu konu o kullanıcılara yardımcı oluyorum.

Bizzat kendim denedim ve çalıştığına %100 garanti veriyorum.

Diğer timeline kapatma yolları oldukça uzun ve zahmetli süreçlerden oluşuyor burada ise 1 tıkla facebook’u eski haline çevirebilirsiniz.

Eklenti firefox ve chrome tarayıcılarında çalışmaktadır.

Timeline’ı Firefox ile kapat! (en son firefox sürümünü kullanınız)
Timeline’ı Chrome ile kapat!

Tamamdır, timeline’ı her iki tarayıcıda da kapattık.

Not: Eklenti yalnızca kurulu olduğu hesapta aktif olur diğer arkadaşlarınız sizin timeline’ı kapattığınızı göremez bunun için aynı eklentiyi onların da kullanması gerekmektedir. Arkadaşlarınızın da timeline’ı kapatmasını istiyorsanız yazımızı sosyal ağlarda paylaşmayı unutmayın.

Kolay gelsin…

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  
  Gelen Aramalar 
avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac