Çatlak Dünya » Anasayfa » Anlatımlar, Sosyal Medya

Facebook Duvar Temizleme Eklentisi Kullanımı

16 Aralık 2011 | Yazar: Mümin Köykıran | 19 yorum | 41.159 Kez Ziyaret Edildi.

Not:Facebook Zaman Yüneline Geçtiği İçin Önce Normal Görünümü Elde Etmeniz Gerekiyor Onun İçin de Facebook Zaman Tüneli Kaldırma buradaki yazımıza bakabilirsiniz.

Facebook Duvar Temizlemek için size ne yapacağınızı adım adım anlatacağız.
Merak etmeyin çok kısa ve pratik bir şekilde anlayacaksınız.

1-) Öncelikle Facebook hesabınıza bağlanın. Ardından Profil Sayfanızı açın.

2-) Daha sonra buraya dönüp (Google Chrome  Kullanıcıları için) Aşağıda bulunan ” Duvarımı Temizle ” linkini sürükleyerek adres çubuğunun hemen altında bulunan Sık Kullanılanlara ekleyiniz. Sık kullanılanları göremiyorsanız CTRL + ALT + B tuşlarına basarak açabilirsiniz.

(Mozilla Firefox ve Internet Explorer Kullanıcıları için) Aşağıda bulunan Duvarımı Temizle linkine sağ tıklayıpSık Kullanılanlara Ekle ‘ye basınız.

Duvar Temizle

4-) Bağlantıyı Sık Kullanılanlara eklediğinizden emin olunuz. Daha sonra ise Facebook Profiline Geri dönünüz.

5-) Sık kullanılanlara ekleyip oluşturduğunuz bağlantıya tıklayın. Ekranınızda Aşağıdaki gibi bir menübelirecektir. ( Facebook Profilinizin sayfasında olmanız şarttır. )

Facebook Duvar Temizleme Eklentisi Kullanımı

6-) Burada yapmanız gereken Remove My Posts After The yazısından sonra 1,5,10 ya da 20. Gönderiden Sonra Sil opsiyonlarından birini seçip GO‘ya basmanızdır.

7-) Son olarak Eklentimiz gönderilerinizi yeniden eskiye doğru silmeye başlar ve işlem tamamlanınca Close ‘ a basabilirsiniz.

Sizler için küçük ve bir o kadarda basit bir ”Nasıl Yapılır ” videosu  hazırladık

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  
  Gelen Aramalar 
avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac