Çatlak Dünya » Anasayfa » Yaşam

Erkeklerin burçlarına göre aşk anlayışı

26 Şubat 2013 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 1.722 Kez Ziyaret Edildi.

Erkeklerin burçlarına göre aşk anlayışı

Her burcun kendine özgü özellikleri vardır. Farklı özelliklere,kurallara,düşüncelere,zevk ve beğenilere sahiptirler.İşte erkeklerin burcuna göre aşk anlayışları;

KOÇ ERKEĞİ

Kusursuz kadını arar. Koç erkeğini etkileyebilmek her kadının harcı değildir. Eğer koç erkeğini elinizde tutmak istiyorsanız mükemmel olmalısınız. Onun dikkatini her zaman çekebilmelisiniz. Koç erkeği, kadınının her alanda üstün olmasını ister. Eşinin herkes tarafından takdir edilen ve kendisine yakışan biri olmasını ister. Koç erkeğinin çok sadık olduğu söylenemez. Mükemmel kadını arama isteği her zaman aktiftir. Ve daha iyisini bulduğunda aldatma kaçınılmaz olabilir. Koç erkeği ilişkilerinde gerçekçidir. Sevdiğine yapamayacağı sözler vermez.

BOĞA ERKEĞİ

Eğer evlenilecek en iyi eş hangi burç erkeğidir diye düşünülecek olursa boğa erkekleri en favori erkekler sıralamasında başta gelir. Fakat boğa erkeğini evlilik masasına oturtmak zordur. O masaya oturtmayı başarırsanız ömür boyu iyi bir dost, iyi bir eş, iyi bir baba, iyi bir ailereisiniz var demektir.

Aşk konusunda sadık bir yapıya sahip olan boğa erkeği sevdiği kişiye ömür boyu bağlanmak ister. Kolay kolaysevdiğinden ve sevgisinden vazgeçmez. Fakat kadınında da belli özellikler arar. Boğa erkeğinin gönlünü fethedecek kadın güçlü bir kadın olmalıdır. Güzel bir kadın olmalıdır.

İKİZLER ERKEĞİ

İkizler burcu erkeği de kadını gibi çift kişilikle yaratılmıştır denilebilir. Her gün farklı bir kişilikle insanın karşısına çıkar. Bu nedenle kadınlara fazla güven vermez. Ancak karşısındakini çok kolay ikna etme yeteneği sayesinde karşısındaki kadını her zaman ikna etmeyi başarır.

İkizler erkeği çevresi tarafından beğenilen, çevresini etkileyen bir yapıya sahiptir. Bu özelliğini de çok iyi kullanır. Çevresinde her zaman birden fazla kadın vardır. Kiminle gerçekten ciddi bir ilişki yaşamayı planladığını anlamak zordur.

İkizler erkeği kendisini sıkmayacak, üzerine fazla sorumluluk yüklemeyecek kadınlardan hoşlanır. Geleceğe dair ciddi planlar yapmak istemez. Bu gün yaptığı planları yarın değiştirebilir. İkizler erkeği ile birlikte olmak isteyen kadın bu ani değişimlere hazırlıklı olmalıdır.

YENGEÇ ERKEĞİ

Yengeç erkeği sevdiği kadın için her şeyi göze alır, onun için her şeyi yapar. Aşırı kıskançlığı ilişkilerinde sorunlar yaşamasına neden olabilir. Yengeç erkeği ile birlikte olacak kadın gününü tamamen ona ayırmalıdır. Gün içinde ayrı olsa bile bir şekilde ona ulaşmak ister.Yengeç erkeği sevdiğine karşı asla kırıcı olmaz. İstemeyerek de kırmış olsa bile sevdiğinin gönlünü almasını çok iyi bilir. Yengeç erkeği annesine o kadar düşkündür ki hayatındaki kadının da annesi gibi olmasını ister.

ASLAN ERKEĞİ

Aslan erkeği de aslan kadınları gibi lider ruhludur. Gösterişine düşkün yapısı nedeniyle çevrelerinde çabuk fark edilir. Çevresinde daha çok onu beğenen, ona ilgi duyan ve onun sözünden çıkmayan insanlar görmek ister.

Çoğu zaman sakin görünen aslan erkeğinin öfkesi çok şiddetli olmasına rağmen kısa sürelidir. Kin tutmayan bir yapısı olmasına rağmen güçlü hafızası ve analiz yeteneği ile hiçbir şeyi unutmaz.

BAŞAK ERKEĞİ

Hani adam gibi adam derler ya. İşte aşk ve seviyeli bir ilişki yaşamak için biçilmiş kaftandır başak erkekleri. Çok dürüst ve çok çalışkan olmaları yanında biraz da kendine güvensizdir bu burç erkekleri. Kısa süreli gelip geçici ilişkiler onlara göre değildir. O gerçekten güveneceği ve kendine güvenen, macera değil uzun süreli ilişki yaşayacak kadını arar. Sevdiği kadını asla yarı yolda bırakmaz.

Çok ateşli bir âşık olmasa da gerçek bir âşıktır. Tutumlu bir yapıya sahiptir. Kolay kolay para harcamaz. Sadece ihtiyacı olan şeylere para harcar. O nedenle dışarıdan bakınca cimri gözükür. Fakat onunla birlikte olan kadın bu cimrilikten hiç etkilenmez.

TERAZİ ERKEĞİ

Terazi erkeği bakımlıdır. Giyimine, konuşmasına çok dikkat eder. Kendisiyle çok ilgilidir. Her hareketinin, bakışının, kelimesinin mutlaka bir amacı vardır.Kadın ruhundan iyi anlar, flörte bayılır. Kur yapmakta üstüne yoktur. Terazi erkeğini elde tutmak biraz zordur. İlk başta onu elde ettiğinizi düşünürsünüz. Ancak bir anlık bile ilgisini kaybederse kalbi başka ufuklara yelken açabilir.

Partnerinin, bakımlı, güzel, akıllıolmasını ister. Yanındaki kadının göz alıcıolması gerekir. Onunla beraber olmaktan zevk almalıdır. Hayatla ilgili kötü ayrıntılarıdinlemekten hoşlanmaz.

AKREP ERKEĞİ

Akrep erkekleri erkekler arasında en seksi erkek desek yeridir. Cinsellik onun için son derece önemlidir. Çapkınlıkları ise epey fazladır. Yanında sürekli birkadının olmasını ister. Ciddi bir ilişkiye başlamadıysa çok sayıda ve farklı kişilerle birlikte olmayı ister.

İlk bakışta aşk ve uzun süreli ilişki ona göre değildir. O hayattan istediği tatları tattıktan sonra bir limana demir atma taraftarıdır. Birini görür, beğenir ve bir anda ateşli bir âşık olur. Bir süre sonra başkasını görür ve aynı ateşli aşkı onunla yaşar. İlişkilerini kendisi yönetmek ister.

Ulaşılmaz kadına ulaşmak ister. Ulaştığında sadık bir eşe dönüşür. Çok kıskanç bir yapısı vardır. Ama eşinin çok güzel ve herkesin ilgisini çekecek kadar seksi olmasını da ister.

YAY ERKEĞİ

Yay erkeği de yay kadınları gibi enerjik bir yapıya sahiptir. Hayatı bir eğlence olarak görür ve öyle yaşar.Kadınlara düşkün olan yay erkeği ilk yıllarında gelip geçici ilişkilerin peşinde koşar. Esprili, romantik ve hareketli hayatı ile kadınların aklını çelmesini bilir. Sürekli etrafında kadınların olmasını ve onlarla vakit geçirmeyi ister.Çapkınlığa meyilli olan yay erkeğinin başına gelebilecek en kötü şey bir kadına bağlanmaktır.

OĞLAK ERKEĞİ

Oğlak erkeği duygularını açığa vurmaktan hoşlanmaz. Ona en yakın olduğunuz anlarda ne hissettiğini asla size göstermez. Geçici hevesler ona göre değildir. Tutkularının esiri olmaz. Yalnızlığı sever. Ayakları yere basar. Kendisinden büyük insanlarla arkadaşlık kurmayı sever. Bu da onu her zaman olgun kılar. Erken gelen olgunluk, yaşıtlarıyla arasında uçurumlara neden olabilir.

Düşünmeden hareket etmez, her zaman tedbirlidir. Karamsar yapıya sahiptir. Aradığı eş kendisi kadar güvenilir olan, iyi ve kötü gününde onu yalnız bırakmayan, saf ve gerçek sevgiyi yakalayabileceği biri olmalıdır.

KOVA ERKEĞİ

Çok eğlenceli ve dışa dönük yapısı vardır. Zekidir, insanları şaşırtmayı sever. Her şey hakkında bilgi sahibidir. Özgürlüğüne düşkün ve değişkendir.Arkadaşlığa çok önem verir. Herkese iyi davranmaya özen gösterir. İlişkilerinde de arkadaşlık ön plandadır. Kısıtlanmaktan hoşlanmaz; bağlanmaktankorkar. Kırıcı olmak istemese de kadınlar için hazin öykülerin unutulmayan kahramanıdır.

BALIK ERKEĞİ

Balık erkekleri ikizler erkeği gibi değişken bir yapıya sahiptir. Çok iyi bir sırdaş olmasına rağmen kendi sırlarını kimseyle paylaşmaz. Değişik bir önsezisi vardır. Çevresinde dönen bütün oyunları hemen çözebilir. İlişkilerinde güven ve sadakat en önemli yeri tutar. Kıskançtır ama bu duyguyu belli etmez. Birlikte olduğu insan ise onun kendisini hayattakıskanmadığını sanır. Bazen ne karşı birden bire ilgisizleşebilir. Böyle durumlarda üstüne gitmek tehlikelidir. Çünkü iyice içine kapanabilir.

Kaynak: PembeCafe.Com

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  
avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac