Çatlak Dünya » Anasayfa » Sponsorlar

En iyi film sitesi

2 Mart 2013 | Yazar: Mümin Köykıran | 2 yorum | 2.335 Kez Ziyaret Edildi.

En iyi film sitesi

Bugün her hafta sonu tatilinden internet kullanıcılarının yaptığı ortak birşey varsa oda film izlemek.Şahsen bende okul tatile girer girmez özellikle 2013 filmlerini yakından takip ederim.Çünkü eski filmler o kadar ilgi çekmiyor.Yeni film demek yeni proje demektir,bana göre.Özellike Korku Filmleri benim için muhim.Heyecan olmalı birazda aksiyon.Bayılıyorum böyle filmlere.

Ama tabi insan izlerken keyif almalı filmlerden.Benim en sinir olduğum şey ise çok reklamlı film siteleri.Ama Fatih abiden Allah razı olsun ki bize kıyak yaptı reklamsız film sitesi açtı.Bana hiç reklam koymayacağını söyledi bende buna binayen bir reklamını yapayım dedim. Sizlere de tavsiye ederim bundan sonraki yeni film sitemiz filmleri Hepinizi davetlisiniz.İstek film olursa hemen yollayın ekliyorlar.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  
  Gelen Aramalar 
avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac