Çatlak Dünya » Anasayfa » İnternet Haberleri

D-Smart NET ile internetsiz ev kalmayacak

18 Nisan 2013 | Yazar: Mümin Köykıran | 3 yorum | 1.060 Kez Ziyaret Edildi.

D-Smart NET ile internetsiz ev kalmayacak

D-Smart, her köyü internetle tanıştıracak çok kapsamlı bir kampanyayı hayata geçiriyor!

Dünyada internetin ilk kez kullanımının üzerinden 44 yıl, internetin ODTÜ ile başlayan Türkiye yolculuğunun üzerinden ise tam 20 yıl geçti. Tüm dünya, internet aracılığı ile iletişimden bilgi paylaşımına varan global ağa inanılmaz bir hız ve kolaylıkla erişmenin keyfini yaşarken; Türkiye’de hala internetle hiç tanışmamış, hanesinde internet olmayan 50 milyon insan bulunuyor. İnternetin ülkemizde hala istenilen penetrasyonda olmadığı gerçeğinden hareketle D-Smart, D-Smart Net ile her evi, her köyü internetle tanıştıracak dev bir kampanyayı hayata geçiriyor.

İnternet ve dijital yayıncılık teknolojilerinin kesişim noktasında yaptığı yatırımlarla büyüyen D-Smart’ın ve Türkiye’nin 2’nci internet sağlayıcı markası D-Smart Net’in 18 Nisan-31 Mayıs 2013 tarihleri arasında düzenlediği yeni kampanyasından 12 ay boyunca ücretsiz yararlanmak isteyenlerin D-Smartlı olmaları yeterli olacak. İhtiyaç ve beklentilere uygun ADSL ve fiber internet paketleri seçenekleri de sunan kampanya, Türkiye’nin her köşesine D-Smart’ın zengin içeriğini HD kalitesiyle taşırken, öncelikli olarak internetsiz evleri internete kavuşturmayı hedefleyecek.

Sinemadan belgesele, eğlenceden yaşama, dizilerden spora varan zengin bir içeriği 300’ü aşkın kanalı yüksek görüntü ve HD kalitesiyle abonelerine sunan D-Smart, hızlı ve kaliteli internet erişimi sağlayan markası D-Smart Net’in tüm Türkiye’yi ilgilendiren dev kampanyası ile ilgili basın toplantısı gerçekleştirdi.

D-Smart’ın yeni abonelerine, ADSL ve fiber internet paketi tercihleri içeren ve 12 ay boyunca bedava internet erişimi şansı sunacak olan D-Smart Net’in kampanyasının tanıtımı için düzenlenen basın toplantısına, D-Smart ve D-Smart Net CEO’su Ali Güven ve üst düzey yetkilileri katıldı.

Nisan 2012 tarihi itibariyle D-Smart Net adıyla hizmet vermeye başlayan D-Smart Net’in basın toplantısı, Taksim-The Marmara Otel’de gerçekleşti.

İnternet sağlayıcı markalar arasında çıtayı en tepeye taşıyacak!

D-Smart ve D-Smart Net CEO’su Ali Güven, toplantıda yaptığı konuşmada, internet servis sağlayıcılığı hizmetlerine D-Smart Net adıyla devam ettikleri bir yıllık süre içinde internet hizmetlerini geliştirmek için yatırımlarını aralıksız sürdürdüklerini söyledi.

Düzenledikleri bu kampanya ile internet sağlayıcı markalar arasında çıtayı en tepeye taşıdıklarını belirten Ali Güven, sözlerine şöyle devam etti: “Türkiye’de şu anda 20 milyonu sabit, 10 milyonu mobil 30 milyon internet kullanıcısı var; 2020 yılında 10 milyon hanede fiber bağlantısı olması bekleniyor. Öncü, yenilikçi yapısı ile alanında fark yaratan D-Smart’ın yanı sıra çok güçlü teknik alt yapıya sahip D-Smart Net ile de önemli potansiyeli bulunan bir pazarın içindeyiz ve her iki markamızla da hızlı büyümemizi sürdüreceğiz. İnternet ve dijital yayıncılık teknolojilerine yaptığımız yatırımlarla her geçen gün hızla büyüyen D-Smart’ın yanı sıra fiber ve ADSL bağlantılarımızla hızlı ve kaliteli internet erişimi sağlayan D-Smart Net markamız ile de -sessiz ve derinden- zirveye yükselişimiz devam ediyor ” dedi.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  
avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac