Çatlak Dünya » Anasayfa » Sponsorlar

Cheetos Angry Birds

8 Haziran 2012 | Yazar: Sponsor | 6 yorum | 5.380 Kez Ziyaret Edildi.

Cheetos Angry Birds Oyunu ve Şifreleri

Kızgın yada öfkeli kuşlar olarak tanına Angry Birds oyunları arasına yeni katılan “Cheetos Angry Birds” oyunu tüm dünyada beğenildiği gibi Türkiye’ de de çok sevildi.

Cheetos Angry Birds oyunu şifre alma ve kredi kullanma gibi seçenekleriyle ilginç cheetos bölümleri karşınıza çıkıyor. Cheetos paketlerini patlattığınız, renkli ve eğlenceli oyun anlarının yaşandığı güzel bir oyun. Angry Birds macerasını cips temasıyla sürdüren çok eğlenceli bir oyun. Cheetos angyr birds oyunu şifresi almak için, Cheetos paketlerini satın almalısınız. İçlerinden çıkan Cheetos anygr birds oyun kartlarında bulunan promosyon kodlarını not almalısınız. Cheetos Angry Birds oyununa giriş yaptıktan sonra Cheetos oyun sitesi sayfalarında bu cheetos angry birds şifrelerini etkinleştirebilirsiniz.

Cheetos Angry Birds oyununu tüm bölümlerinde güzel hediyeler kazanma fırsatı bulunuyor.

Rovio ve Pepsico ikilisinin iş birliğiye çıkan bu yeni Cheetos Angry Birds oyununda kazanacağınız ödüllerin bulunması oyuncuları çok mutlu ediyor.

Çok beğenilen ve son günlerin en popüler oyunu olan Cheetos Angry Birds oyunu ile ilgili bütün bilgileri ve yeni haberler ile birlikte ödül kazanan oyuncuları http://www.cheetos-angrybirds.com/ adresinden takip edebilirsiniz.

Cheetos Angyr Birds; son yıllarda bütün bölümleri oynamak isteyen oyunculara bağımlılık yapan, özel versiyonların geliştirildiği ve sürekli güncelleme imkanı bulunacak bir oyun olarak ortaya çıktı. Yeni Angry Birds oyununda; Yeşil domucukların Cheetos (çitos) cipslerini çaldığı ve Angry Birds’ lerin Cheetos’ ları geri alabilmek için çaba gösterecekleri bir çok bölüme konu olmuş ve bu bölümlerin yöneticisi olarak oyunu oynamalısınız.

Cheetos Angry Birds (Türkçe) Nasıl Oynanır

En yeni Angry Birds oyunlarından “Cheetos Angry Birds” oyununda; Cheetos’ları kurtarmak için Angry Birds’ lerin güçlerini sapan yardımıyla kullanmalısınız. Amaç yeşil domuzcukları vurmak. Bu oyunda ilk sapan kullanımında yani ilk Angry Birds fırlatmacasından sonra tüm yeşil domuzcukları vurursanın 3 (üç) yıldız kazanırsınız. Tüm bölümlerde yüksek yıldız toplamanız beraberinde yüksek skorları getirir ve size muhteşem ödüllerin kazanılmasında başarı sağlar.

Cheetos Angry Birds ödülleri kazanmak için istediğin bölümü seç

Cheetos Angry Birds (Krediler) Şifreler

En iyi Cheetos Angry Birds oyuncusu olmak için çok zahmete girmeye gerek yok. Angry Birds oyununa kayıt yaptırdıktan sonra alacağınız promosyonlu cheetos paketlerinden çıkan şifreleri kullanmanız yeterli. Facebook ile giriş yapabilmek ise bu oyunun erişimini daha da kolaylaştırmaktadır. Facebook sayfalarında şifreleri ekleyebileceğiniz bir alan oluşur. Buraya gireceğiniz her şifre size değişik sayıda krediler sunar. Cheetos Angry Birds oyununundaoynadığın her oyun 1 kredi değerindedir.

Cheetos ürün paketlerinde süper şifreler bulunmaktadır.

Cheetos Angry Birds (Kazanacakların) Ödüller

Cheetos paketlerinin patlatıldığı Cheetos Angry Birds oyununda; her gün güzel ödüller sahiplerini buluyor. Cheetos (çitos) ödülleri kazanmak için her bölümde en son ulaşılan yüksek skorların üzerinde bir skor elde etmelisiniz. Elde ettiğiniz en yüksek skorlar her gün Rekor Tablosu‘ nda yayınlanmaktadır. Herhangi bir ödül kazanamadıysanız üzülmeyin. Oyunu günün her anında yeniden oynayabilirisiniz. Her bölümde değişik ödüller bulunmaktadır ve bir ödül kazanabilirsiniz. Ödül kazananlar her gün Cheetos Angry Birds sitesi ödül sayfasında yayınlanmaktadır.

Cheetos ödülleri kazanCheetos PaketlerCheetos Angry Birds Altın Pati bölümü
Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  


  Gelen Aramalar 
avatar

Sponsor

http://catlak-dunya.com/ Bu sitede tanıtım yazısı benden sorulur ben olmasam tanıtım yazısı da olmaz diyen birisiyim sadece :)

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac