Çatlak Dünya » Anasayfa » Teknoloji Haberleri

Cep projektörünüz emrinizde

2 Haziran 2015 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 448 Kez Ziyaret Edildi.

2015042901533040585

Lenovo, ürünlerine eklediği projektörlerle, ceplerimize dev ekranları sığdırıyor.

Herkes için farklı ihtiyaca ve kullanım şekline uygun ürünler yaratan Lenovo, ürünleriyle teknoloji trendlerini de belirliyor. Hantal boyutları nedeniyle ofis kullanımıyla sınırlı kalan projektörleri küçültüp cep boyuna getiren Lenovo, hayatımıza projektörün kolaylığını ve eğlencesini katıyor.

Lenovo’nun ürün portföyüne kattığı dünyanın ilk projektörlü tableti ve cep projektörü, eğlenceyi paylaşmayı sevenleri dev ekranlarda buluşturuyor. 13 inçlik ekranı ile dikkat çeken Lenovo Yoga Tablet 2 Pro, QHD görüntü kalitesiyle başarılı bir görsel deneyim sunuyor. Görüntüyü istediğiniz alana 50 inç’e kadar yansıtabilen Pico projektörü ile tabletten film izleme keyfine başka bir boyut katan ürün, geliştirilmiş ses sistemi ile de dikkat çekiyor.

Dünyada subwoofer eklenen ilk tablet olma özelliği taşıyan Yoga Tablet 2 Pro, kullanıcılarına adeta “ev sineması” deneyimi sunuyor. Projektörü sayesinde tableti ev eğlence tableti haline getiren Yoga Tablet 2 Pro, duvarlarınızı size özel bir sinema salonuna çeviriyor. Artık ofislerde de dev projektörlere bağımlılık ortadan kalkıyor. Çünkü artık tabletinizde çalıştığınız sunumunuzu istediğiniz yerde duvara yansıtıp paylaşabiliyorsunuz.

Cep projektörünüz emrinizde

Lenovo cep projektörü, küçük ekranlı mobil cihazlarıyla sınırlanmış olan veya gerçek hayattakinden daha büyük bir eğlence deneyimi isteyen medya severleri şaşırtmak ve memnun etmek için zekice tasarlanmış bir ürün. İçerik izleme ve paylaşmaya yeni bir boyut katıyor. Bunun için tek yapmanız gereken projektörü uyumlu bir Android cihaza bağlamak. Projektör, filmleri, fotoğrafları veya iş sunumlarını anında istediğiniz yere yansıtıyor. Bu taşınabilir projektör aynı zamanda çift hoparlörü ile güçlü bir ses sistemine sahip.

Lenovo cep projektörünün DLNA veya Miracast aracılığıyla bir akıllı telefondan kablosuz olarak içerik yansıtabilir, iki saatten uzun pil ömrüyle tek şarjla bir filmi izleyebilirsiniz. Bu Projektör en yaygın multimedya dosya biçimlerini destekliyor ve 32 GB’a kadar mikro SD depolama alanı sağlıyor. Kompakt ve hafif cihaz, her cebe sığacak kadar portatif ve bu da onu dijital içerik görüntülemelerinde vazgeçilmez kılıyor.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  


avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac