Çatlak Dünya » Anasayfa » Genel

Çekmeköy Bosch Servisi Hizmet Ağı Büyüyor

27 Eylül 2014 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 703 Kez Ziyaret Edildi.

Çekmeköy Bosch Servisi yıllardır Çekmeköy ve çevresinde Bosch, Siemens, Profilo  beyaz eşya, kombi ve klima servisi olarak hizmet sürdürmektedir. Ancak sizlerden gelen talepler doğrultusunda Üsküdar ve Ataşehir çevresinede hizmet sunmaya başlamıştır. Bulaşık makineleri günlük yaşamın vazgeçilemez parçaları arasında kendisine yer buluyor. Özellikle de üstün performansları, kaliteli yıkama sonuçları ve düşük su ve enerji tüketimleri dolayısı ile dünyanın her yerinde insanlar tarafından yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Beyaz eşya teknolojilerinde dünya markası olan Bosch markasının üstün teknolojiye sahip olan ürünleri çok daha kaliteli çözümler sunuyor. Bu yüzden de günümüz modern dünyasının her yerinde insanlar tarafından yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.

Günümüz modern beyaz eşya teknolojisinin en ileri noktasında bulunan Bosch markalı bulaşık makinesi modelleri ile çok daha kaliteli bir şekilde bulaşık yıkama işleminin çok daha düşük enerji sarfiyatı ile sağlanabilmesi sayesinde çok daha ekonomik ve kaliteli yıkamalar sağlanabilmektedir. Bu kapsamda da Bosch markalı bulaşık makinelerin kullanım yoğunluğu, şekli ya da dış etmenleri dolayısı ile çeşitli arızalar ile karşılaşmasına neden olunabiliyor.

Üsküdar Bosch Servisi Bosch markalı bulaşık makinesi modellerinde oluşabilecek arızalar arasında özellikle de bulaşık makinesinin devamlı su alması sorununa ilişkin modern ve kaliteli çözümleri, en kısa süreler içerisinde sunmaktadır. Bosch markalı çamaşır makinesi modelinizde karşı karşıya kalabileceğiniz bu tip bir arızada en kısa süreler içerisinde tam donanımlı ve profesyonel gezici teknik ekipler aracılığı ile müdahale edilir.

Ataşehir Bosch Servisi teknik ekipleri, bulaşık makinenizdeki bu sorunun arıza tespiti ve onarımı için su seviye anahtarı, elektrikli musluk ve su seviye anahtarı ince hortumu parçalarını kontrol ederek, arıza ya da farklı sorun tespit etmesi halinde orijinal Bosch yedek parça ile değişim gerçekleştirmektedir.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  


avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac