Çatlak Dünya » Anasayfa » Genel

Çekmeköy Bosch Servisi – 0216 471 5956

30 Nisan 2014 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 635 Kez Ziyaret Edildi.

Bulaşık makineleri, ev işlerinde en büyük sorun olan bulaşık yıkama işleminin çok daha kolay ve çok daha hızlı bir şekilde yapılabilmesine olanak sağlamakta olan bir teknolojidir. Özellikle kış aylarının soğuk havalarında fazla bulaşığın yıkanması çok zahmetli bir işlem iken bu gibi yıkamalarda bir dezavantaj daha oluşmaktadır.

Özellikle su tüketiminin çok daha fazla olduğu elde bulaşık yıkama işlemi yerini artık bulaşık makinelerine bırakmıştır. Bosch markalı bulaşık makinesi modellerinin hem su tüketimi hem de enerji sarfiyatı açısından kullanımlarını minimum seviyede yapması çok büyük tasarrufların daha kolay ve daha modern bir bulaşık yıkama işlemi ile elde edilebilmesine olanak sağlamaktadır.

Bu kapsamda da her ne kadar Bosch markasının üstün teknolojisine sahip olsa da Bosch markalı bulaşık makinelerinde zaman içerisinde çeşitli arızalar meydana gelebilmektedir. Bu gibi arızalar konusunda Çekmeköy Bosch Servisi modern hizmetler sunmaktadır.

İçerenköy Bosch Servisi hizmetleri kapsamında Bosch markalı bulaşık makinesi modellerinin devamlı olarak su alması gibi bir sorun için alanlarında uzman teknik personellerinden oluşan ekipleri ile servis hizmeti sağlamaktadır. Bulaşık makinesinin devamlı su almasının ve bu nedenle de yıkama işlemine geçmemesi gibi durumlara neden olabilecek 3 parça arızası bulunmaktadır.

Teknik personeller, sırası ile su seviye anahtarı, elektrikli musluk ve su seviye anahtarının ince hortumunu kontrol etmektedir. Bu parçalardan birinde tespit edilecek arızada ise zorunlu olarak parça değişim işlemi gerçekleştirilmektedir.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  


avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac