Çatlak Dünya » Anasayfa » Genel

Çamaşır Makinesi Çalışmıyor Arızası

19 Temmuz 2014 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 2.587 Kez Ziyaret Edildi.

Hayatımızın her alanında yer alan beyaz eşya teknolojilerinde Bosch markasının çamaşır makinesi modellerinde bulunan ileri teknoloji, üstün performansı ile çok daha düşük enerji sarfiyatında yüksek verimlilik ve kaliteli çamaşır yıkaması sağlamaktadır. Bu yüzden de günümüz modern dünyasında Bosch markalı çamaşır makinesi modelleri çok daha yaygın bir kullanıma ulaşmaktadır. Bu neden dolayısı ile de günümüzde artık Bosch markalı çamaşır makinesinin üstün teknolojisine uygun kriterlere sahip olan servis hizmetlerinin sunulması gerekmektedir.

Bu kapsamda Bosch markalı çamaşır makinesi modellerinin ileri teknolojiye sahip olan parçalarında oluşabilecek her türlü arızaya ilişkin olarak aynı hizmet standartlarında servis hizmeti gereklidir. Ataşehir Bosch Servisi, Bosch markalı çamaşır makinesi modellerinde karşı karşıya kalınabilen çamaşır makinesinin fişinin prize takılı olmasına karşın çalışmaması sorununa modern çözümler sağlıyor.

Ümraniye Bosch Servisi teknik ekipleri, Bosch markalı çamaşır makinesinde bu soruna yol açabilecek arızalara ilişkin tecrübeleri ile doğrudan arıza tespiti işlemlerine başlar. Çamaşır makinesinin ihtiyacı olan 220 Volt elektriğin prizde olup olmadığına bakarak da bu işlemlere başlar. Eğer 220 Voltluk enerji bulunuyor ise makinenin kablosunda kopukluk kontrolü yapılarak, arıza tespit edilirse değişimi yapılır.

Başlatma düğmesinde arıza bulunuyorsa yani led yanmıyorsa buton değişimi yapılır. Böylelikle de Bosch markalı çamaşır makinelerinde çalışmama sorunu giderilerek, üstün performansından yararlanılır. Ayrıca daha uzun süreli bir kullanım elde edilebilir. Bosch markasının üstün performansının sağladığı düşük enerji sarfiyatına uygun kriterlerdeki servis hizmetleri ile daha kaliteli ve daha uzun vadeli bir servis hizmeti, en ekonomik şekilde sunuluyor.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  


avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac