Çatlak Dünya » Anasayfa » Genel

Bulaşık Makinesi Kirli Bırakıyor

19 Temmuz 2014 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 671 Kez Ziyaret Edildi.

Arçelik markalı beyaz eşya modelleri arasında özellikle Arçelik bulaşık makinesi modelleri dünyanın her yerinde üstün teknolojisi, yüksek performansı, düşük enerji sarfiyatı ve çevreci teknolojisi gibi özellikleri nedeni ile yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Türkiye’de de yaygın şekilde kullanılmakta olan Arçelik markalı bulaşık makinelerinde karşı karşıya kalınabilecek tüm arızalara ilişkin olarak Çekmeköy Arçelik Servisi hizmetlerimizde teknolojik, modern, kaliteli ve ekonomik çözümler sunuyoruz.  Günümüz modern çağında beyaz eşya teknolojileri, bir evin en temel ihtiyaçları arasında yer alıyor. Sürat ile gelişmekte olan beyaz eşya teknolojisinde Arçelik gibi dev bir beyaz eşya geliştiricisi ve üreticisinin bu alanda gelmiş oldukları ileri seviye ile birlikte günlük yaşantı içerisinde insanlara ev işlerinde en etkili şekilde yardımcı olmaktadır.

Özellikle Arçelik markalı bulaşık makinenizde karşı karşıya kaldığınız ve Sancaktepe Arçelik Servisi hizmetlerimize başvuruda bulunduğunuz bulaşıkların yıkama sonunda kirli çıkması sorunu için hızlı çözümler sunuyoruz. Bu kapsamda bu şekilde bir Arçelik bulaşık makinesi arızası için teknik ekiplerimiz öncelikli olarak motor kondansatörünü kontrol etmektedir. Eğer arıza tespit edere ise değiştirilmektedir. Ayrıca motor sargı uçları da kontrol edilmektedir.

Bunun dışında kısa devre ya da gövdeye kaçak mevcutsa motor değiştirilmektedir. Ardından ise motor rotoru kontrol edilmekte ve motorun rahat dönmesi sağlanmaktadır. Fıskiyenin boşta rahat dönüp dönmediği kontrol edilerek, dönmüyorsa dönmeyi engelleyen durum giderilmektedir. Ayrıca fıskiye delikleri kontrol edilerek, tıkanıklık var ise tıkanıklık açılmaktadır. Deterjan ve parlatıcı röleleri kontrol edilerek, arıza tespit edilirse değişimi yapılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  


avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac