Çatlak Dünya » Anasayfa » Android

Bu gizemli simgenin sırrı!

3 Mart 2013 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 736 Kez Ziyaret Edildi.

Bu gizemli simgenin sırrı!

Bu uygulama durup duruken, haberiniz olmadan sizin de Android’li cihazınıza geldiyse, işte nedeni!

Google, güncellediği Google Play ile tüm Android kullanıcılarının cihazlarına yeni bir uygulama ekledi: Google Ayarları.

Uygulama listenizde görünen yeni yeşil renkli Google Ayarları simgesine dokunduğunduzda yukarıdaki gibi bir ekran karşınıza geliyor. Bu ekrandan Google+, Haritalar, Konum, Arama ve Reklam ayarlarına kolayca erişmeniz mümkün oluyor.

İlk olarak Çarşamba günü gözlediğimiz yeni özellik, Google+’a gelen üçüncü parti siteler için oturum açma işleviyle aynı zamanda ortaya çıkmış gibi görünüyor. Uygulama, Google+ ile oturum açtığınız web sitelerini de size listeleyebiliyor.

Uygulama listeniz içinde yeni Google Ayarları simgesini görmüyorsanız, Google Play uygulamasının verilerini temizlemenin ve cihazınızı yeniden başlatmanın onu getirdiği söyleniyor.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  


avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac