Çatlak Dünya » Anasayfa » Genel

Bostancı Arçelik Özel Servisi – 0216 471 59 56

30 Nisan 2014 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 760 Kez Ziyaret Edildi.

Çamaşır makinelerinde her ne kadar yeni nesil ve ileri teknoloji kullanılırsa kullanılsın, iç etmenlerin dışında da, kullanım yoğunluğu, kullanım şekli ve diğer etmenler nedeni ile çeşitli arızalar meydana gelebilmektedir. Bu gibi arızaların meydana gelmesi durumunda bazı arızalar istisnai olmak üzere kesinlikle uzman ve profesyonel bir servis hizmetinin alınması gereklidir.

Bu kapsamda da Bostancı Arçelik Servisi hizmetleri İstanbul’un Ataşehir ilçesi sınırları içerisinde karşı karşıya kalınabilecek her tür arıza ile ilgili olarak modern çözümler hem ekonomik şekilde hem de kaliteli şekilde, kısa süreler içerisinde üretilerek, insanların mağduriyetlerinin giderilmesi sağlanmaktadır.

Özellikle Arçelik markalı çamaşır makinesi modellerinde karşılaşılabilen, çamaşır makinesinin yıkma suyunu kaynar derecede ısıtması sorunu ise Üsküdar Arçelik Servisi hizmetlerimize gelen Arçelik markalı çamaşır makineleri arızaları arasında en sık karşılaştığımız bir arıza türüdür.  Arçelik markasının üstün teknolojisine karşın zaman içerisinde bu gibi arızalar çeşitli nedenler dolayısı ile ortaya çıkabilmektedir.

Bu gibi bir durumda teknik ekibimiz, termostat arızalı olabileceğinden termostat kontrol edilerek, ayarı yüksek ise düşürülür. Eğer arıza tespit edilirse yenisi ile değişimi gerçekleştirilmektedir. Bunun dışında da ısıtıcı devresinde olan röle kontakları yapışmış olabileceğinden röle kontakları kontrol edilmektedir.

Gerekli görüldüğü takdirde de yenisi ile değişimi yapılmaktadır. Böylece çamaşır makinenizin yıkama suyunu yine normal yani standart olan derecesinde ısıtmasına ve çamaşırlarınıza zarar vermeden kaliteli bir yıkama yapmasına imkan sağlamaktadır.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  


avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac