Çatlak Dünya » Anasayfa » Android

BlackBerry Priv, en güvenli Android olacak!

28 Kasım 2015 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 331 Kez Ziyaret Edildi.

2015110611591476472

BlackBerry’nin yeni telefonu Priv, bu özelliğiyle piyasadaki Android’li rakiplerine fark atacak!

BlackBerry, dün piyasaya sürdüğü Android’li ilk telefonu Priv için büyük planlar peşinde.

Firma, bir blog gönderisinde yeni telefonu için aylık güncellemeler ve onarımlar sunacağını söyledi. Google’ın Android’deki açıklarla ilgili aylık güvenlik raporunu takip edecek olan güncellemeler, sizi henüz kimsenin bilmediği açıklardan koruyacak. Bu güncellemeler, kablosuz, internet üzerinden sunulacak ve telefonu BlackBerry’nin web sitesinden veya aylık güncelleme programına katılmayı kabul etmiş olan Priv yetkili satıcılarından alanlar için ücretsiz olacak.

Ciddi bir açık ortaya çıktığında ise BlackBerry, bu açığı giderecek yama için aylık güncellemeleri de beklemeyecek ve onarımı hemen sunacak. İş kullanıcıları sözkonusu olduğunda IT departmanları, çalışanlarının hangi yamaları yükleyebileceğini kontrol edebilecek, böylece yazılımsal çakışmaların önüne geçebilecekler.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  


avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac