Çatlak Dünya » Anasayfa » Teknoloji Haberleri

BEYAZ EŞYA SORUNLARI ÇÖZÜMÜNDE DOĞDU ADRES GÖZTEPE BOSCH SERVİSİ

8 Mayıs 2015 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 363 Kez Ziyaret Edildi.

bosch

Dünyada tanmış bir marka olarak tüketicilerine kaliteli ürünler sunan Bosch aynı zamanda kullanım sürecinde oluşan arızalara destek vererek de hizmet ağını ve müşteri memnuniyetini genişletmektedir. Bu gelişimlerin güvenli bir kolu olan Göztepe Bosch Servisi Kadıköy, Ataşehir ve çevre mevki sakinlerine itinalı çalışmaları ile arızalanan beyaz eşyalarınızda hizmet gerçekleştirmektedir. İlke edindiği disiplinli çalışmalarını özünde benimseyen eğitimli teknisyenleri ile sağlıklı bir hizmet sunarken arızalı olan cihazları yerinde yaptığı işlemler ile müşteriye kolaylık sağlamaktadır. Eşyalarınızda bütünlük ve şıklığı sağlayan Bosch ürünleri aynı zamanda kullanım kalitesi ile de devamlılığını sağlayamadığı arızalı durumları donanımlı çalışanları ile ortadan kaldırarak yüksek performansta kalite devamlılığını korumasında yardımcı olmaktadır.

Bosch beyaz eşyalarınızda meydan gelen arızalar nedeni ile zor durum ile karşı karşıya kalarak günlük yaşantınızın aksaklıklara uğraması engelleyerek başarılı çalışmalar gerçekleştirmektedir. Elinizde bulunan ankastre ürünleri, derin dondurucular, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, kurutma makineleri, çift ve tek kapılı buzdolapları, davlumbaz, ütü, elektrikli süpürgeleri gibi Bosch markalı tüm arıza oluşan cihazlarınızı güçlü bir şekilde bakım onarım ve tamiri gerçekleştirerek sizlere yaşadığınız konforu yüksek verimlilikte geri sunmaktadır. Geri dönüşümsüz olarak net çözümler bulup gerekli görülen çalışmalarda yedek parça değişimini orijinal garanti kapsamında sağlayarak müşterilerine ekonomik anlamda kolaylık sunmanın yanında kaliteyi de beraberinde getirerek cihazın ömrünü sağlıklı bir şekilde uzun kılmasını sağlamaktadır.

Ataşehir Bosch Servisi yaşadığınız modern dünyada büyük bir pay sahibi olan beyaz eşyalarınızda bu payı yok eden arızaları itina ile ortadan kaldırmaktadır. Toplumumuzda beyaz eşyaların edindiği önemi azımsamayarak değişen teknoloji ile kendini yenileme bilincinde donanımlı, gen ve dinamik ekibi ile sizlere hizmet vermektedir.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  


avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac