Çatlak Dünya » Anasayfa » Teknoloji Haberleri

Apple, Beats’i iOS cihazlara ekliyor

20 Kasım 2014 | Yazar: Mümin Köykıran | Yorum yok | 496 Kez Ziyaret Edildi.

2014112016093393818

Apple, çok şeyler beklediği bu uygulamasını tüm iPhone ve iPad’lere sokuyor!

Apple, ünlü müzik servisi Beats’i Mayıs ayında rekor bir ücretle satın almıştı. iTunes üzerindeki müzik gelirleri giderek düşen Apple, Beats sayesinde müzik piyasasında kaybettiği kanı tekrar kazanmayı umuyordu.
Apple şimdi iOS’a gelecek yeni güncelleme ile online müzik dinleme servisi Beats Müsic’i, İOS cihazlarına standart uygulama olarak eklemeye hazırlanıyor. Güncellemenin 2015 Mart ayında yayınlanması bekleniyor.
Apple daha fazla kullanıcıyı Spotify, Grooveshark gibi rakiplerinden alıp kendi müzik servisine çekmek amacıyla kesintisiz, reklamsız online müzik dinlemek isteyenler için abonelik ücretini yarı yarıya düşürdü. Bakalım şirket, Mart ayındaki güncellemenin ardından iOS kullanıcılarının çoğunu Beats’e toplamayı başarabilecek mi?

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  


avatar

Mümin Köykıran

http://catlak-dunya.com Araştırmayı seven birisiyim, meraklı bir kişiliğim var bilgisayar ile ilgili hiçbir konuda uğraşmaktan sıkılmam. Kendimi bilgisayar ile ilgili her konuda geliştirmeye çalışıyorum. Çanakkale On Sekiz Mart Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. Google+

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac