Çatlak Dünya » Anasayfa » Sponsorlar

3D Oyunlar

6 Haziran 2012 | Yazar: Sponsor | 6 yorum | 2.593 Kez Ziyaret Edildi.

Dünyanın en popüler ve en gerçekçi oyunları arasında yer almaya başlayan
3D oyunlar çok ama çok gelişti. En sevilen çizgi film kahramanlarından tutun da bir çok macera oyunlarına kadar varan her çeşit oyunun 3 boyutlusu yapıldı. İlk başlarda sadece basit 3D Araba oyunları oynamanız için bu tür oyunlar ortaya çıkmıştı ancak ilerleyen zamanlarda bu oyunlar çok çeşitlendi. Sadece grafiksel olarak değil ses efektleri olarak ta çok daha gerçekçi ve etkileyici olan bu oyunlar da sadece iyi bir internet bağlantısına ihtiyacınız vardır.
Genel de en çok ilgi gören 3d oyunlar arasında 3D Savaş oyunları yer almaktadır. Yön okları ile birlikte mouse ile nişan alarak ateş edebildiğiniz bu 3d savaş oyunlarında kendinizi adeta mükemmel bir savaş kahramanı gibi hissedeceksiniz.
Başlıca 3d savaş oyunları :
3D Araba savaşları
3D Batman Proto Bat Bot
3D Savaş

3D Online araba savaşı
3D Online Counter Strike

3D Tank Savaşı
En yeni ve en güzel 3d oyunları sizler için sürekli takip edeceğiz ve sitemizde yayınlayacağız. Bu makalemizde daha çok 3d savaş oyunları üzerine sizleri bilgilendirdik, ileriki zamanalrda yeni oyunlar ile eğlenceli dakikalara devam edeceğiz.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
quup FaceBook'ta paylaş
 Yazının Etiketleri  
avatar

Sponsor

http://catlak-dunya.com/ Bu sitede tanıtım yazısı benden sorulur ben olmasam tanıtım yazısı da olmaz diyen birisiyim sadece :)

Teknoloji Haberleri

Teknoloji Haberleri

sayac